Mustafa Dağaşan, 28 Şubat darbesinin yıl dönümünde "Nereden gelirse gelsin, her türlü darbenin karşısındayız." dedi.

POSTMODERN DARBEYE DE DOSTMODERN DARBEYE DE  HAYIR!

Dağaşan; "28 Şubat darbesi, Yeniden Büyük Türkiye ve Yeni Bir Dünya vizyonuyla işbaşına gelen iktidarın icraatlarından rahatsız olan küresel güçlerin ve yerli kuklalarının ortaklaşa yaptığı bir darbedir." dedi.

DARBE VE DARBECİLERLE HESAPLAŞILMALIDIR!

"28 Şubat darbesini gerçekleştiren ve katkı veren asker ve sivil bürokratlardan hesap sorulmalı; darbe ve darbecilerle hesaplaşılmalıdır. Bu sürece doğrudan ve dolaylı destek veren medya ve sözde sivil toplum kuruluşları millet huzurunda hesap vermelidir. Milletçe biliyoruz ki, 28 Şubat darbesinin senaristleri ve sponsorları küresel güçlerdi. Bu güçler, tek tek tespit edilerek deşifre edilmelidir. Yerli işbirlikçilerinin tamamından millet adına, hukuk önünde hesap sorulmalıdır." diyen Dağaşan; "28 Şubat darbesinin artçıları olan karanlık darbe girişimlerinin yanında Gezi kalkışması, 17-25 Aralık küresel darbe girişimi ve 6-7-8 Ekim Kobani provokasyonları başta olmak üzere her türlü darbe girişimleriyle mücadele etmeye, karşısında dik durmaya devam edeceğiz. Nereden gelirse gelsin, her türlü darbenin karşısındayız. Postmodern darbeye de dostmodern darbeye de hayır!" dedi.

Dağaşan, sözlerini şöyle tamamladı; "Bu düşüncelerle milletimizin ve ülkemizin gelişmesini ve kalkınmasını geciktiren, her alanda mağduriyetler ve travmalar oluşturan 28 Şubat darbesinin yıl dönümünde bir kez daha esefle kınıyor ve lanetliyoruz."


642 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret201398